ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Δημοσίευση  be honest Την / Το Τρι Ιαν 05, 2010 4:11 pm

Παιδια κατα τη γνωμη μου το σημαντικοτερο που λειπει απ'τον δημο μας ειναι ενα κεντρο υγιειας.αυτο το θεμα εχει 8ιχτει απο πολλους φορεις της πολης αλλα δεν εχει γινει ακομα τιποτα

be honest

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 05/01/2010
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Δημοσίευση  babisman Την / Το Τρι Ιαν 05, 2010 4:28 pm

be honest έγραψε:Παιδια κατα τη γνωμη μου το σημαντικοτερο που λειπει απ'τον δημο μας ειναι ενα κεντρο υγιειας.αυτο το θεμα εχει 8ιχτει απο πολλους φορεις της πολης αλλα δεν εχει γινει ακομα τιποτα

Όσον αφορά το Κέντρο Υγείας, ο σημερίνός δήμαρχος έχει κάνει απίστευτες γκάφες...
Δεν θέλω να γίνω υποκειμενικός αλλά υποψήφιος δήμαρχος έκανε φοβερό αγώνα για να πετύχει να γίνει το έργο (όντας και ο ίδιος στον χώρο της υγείας πολλά χρόνια) διοργανώνοντας μέχρι και εκδήλωση-διαμαρτυρία στη πλατεία λαού και ο τωρινός δήμαρχος κατάφερε να χάσει το κονδύλι και έπειτα και τον χώρο που θα γινόταν το έργο!
Τώρα το έργο παρά τις διαβεβαιώσεις του δήμαρχου βρίσκεται στον αέρα και δεν ξέρουμε τι θα γίνει!!!

babisman

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2010
Τόπος : Κερατσίνι

Δημοσίευση  be honest Την / Το Τετ Ιαν 06, 2010 9:44 am

το 8εμα ειναι να μπει νεο αιμα στα κοινα του δημου μας.αν8ρωποι με μερακι που να αγαπαωε τον τοπο.

be honest

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Δημοσίευση  gbri Την / Το Πεμ Ιαν 07, 2010 4:18 pm

be honest έγραψε:το 8εμα ειναι να μπει νεο αιμα στα κοινα του δημου μας.αν8ρωποι με μερακι που να αγαπαωε τον τοπο.

Έχεις απόλυτο δίκιο, όταν λές ότι πρέπει να μπει νέο αίμα στα κοινά του δήμου μας!
Είναι καιρός η νεολαία μας να εκφράζεται μέσα από το δημοτικό συμβούλιο και επιτέλους να
πάρουμε την τύχη μας στα χέρια μας! Τονίζω ότι δεν χρειάζεται να παραγκωνίσουμε και
εκείνους τους ανθρώπους που με την εμπειρία τόσων ετών, αλλά και την ηθική τους έχουν
συνδράμει τα μέγιστα! Νομίζω ότι ο συνδυασμός νέων ανθρώπων και εμπειρων αξιόλογων ατόμων
θα δώσει νέα ώθηση στο Δήμο μας! Είναι καλό να λάβουν όλοι το μήνυμα ότι δεν είμαστε στο Κερατσίνι
πολίτες γ' κατηγορίας. (Ενδεικτικό είναι ότι ο νυν Δήμαρχος έχει κάνει ΔΥΟ φορές εγκαίνια για το ανύπαρκτο κέντρο υγείας που τόσο έχουμε ανάγκη στο Κερατσίνι)!

gbri

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Τόπος : Κερατσίνι

Δημοσίευση  jaunisse Την / Το Σαβ Φεβ 20, 2010 4:38 pm

Στα Καραϊσκάκεια του 2006(-2007 δεν ειμαι σίγουρη γιατί απο μνήμη χρυσόψαρο) ο τοτε υπουργός υγείας κ.Αβραμόπουλος απο το βημα υποσχέθηκε μπροστά σε χιλιάδες πολίτες του Κερατσινίου υπογραφή και έγκριση για κονδυλιο που θα αφορουσε ανέγερση Κέντρου υγείας στο Κερατσίνι.

Τι να συνέβει τάχα; ΟΕΟ;
Μουαχα,χα,χα.... Cool

jaunisse

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2010

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης